Hakkımızda

Gökçeada Azra Apart

Sevgili Misafirlerimiz,

Türkiye’mizin cennet köşesi Gökçeada da hayatın tadını çıkarmak, günlük sorunlarınızdan uzaklaşıp dinlenmek, yoğun iş temponuza huzurlu bir mola vermek, kendinize ve sevdiklerinize güzel bir hediye vermeniz için sizleri Gökçeada’nin büyülü atmosferi olan Azra Apart’a bekliyoruz.

Azra Apart da size tatiliniz boyunca evinizdeki rahatlığı hissettirmek için her türlü konfor ve imkan düşünülmüştür. Azra Apart sessiz ve sakin bir ortamda şehir merkezine yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz, çok rahat alışveriş yapabileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz kilit noktadadır. Azra Apart da keyifli vakit geçirebilmeniz, huzurlu bir şekilde tatilin tadını çıkarabilmeniz için her türlü detay düşünülerek dizayn edilmiştir.

Azra Apart 2013 yılında hizmete girmiş olup 1+1 ve stüdyo oda olarak toplam 13 daireyle sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımız klimalı olup 7/24 sıcak su, wireless internet ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü araç gereç mevcuttur. Ayrıca her odamızda eviniz rahatlığında yiyeceklerinizi hazırlayabilmeniz için mutfak mevcuttur.

Sevgili Öğrencilerimiz

Öncelikli olarak siz öğrencilerimizi ve ailelerinizi başarılı olduğunuz üniversite sınavından dolayı kutlamak isteriz. Sizlerin hayatı için büyük bir dönem olan üniversite yaşamında sizin yanınızdayız. Aile işletmesi olan Azra Apart siz öğrencilerimize severek ve isteyerek her türlü destekte bulunacaktır. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Azra apart öğrencilerimizin ve ailelerinin hiçbir endişeye yer bırakmayacak güven duygusu içinde barınmalarını sağlamak üzere kuruldu. Apartımızı tercih edecek olan gençler Gökçeada da geçirecekleri öğrencilik yıllarının tadını çıkarabilecek barınma ortamı bulacaklardır.

Öğrencilerimizin kendisini aile ortamındaki gibi güvende ve huzurlu hissetmesi için gerekli şartları en iyi biçimde oluşturuyoruz. Gökçeada da yaşamanın ipuçlarını ve püf noktalarını öğrencilerimize aktarıyor, ada da en güzel hatıralarını biriktirebilmelerini kolaylaştırmak üzere bütün güçlükleri üzerinden alıyoruz.

 

                                                                                                                                                                    Saygılarımızla,

                                                                                                                                                                       Azra Apart