Hakkımızda

Gökçeada Azra Apart

Sevgili Misafirlerimiz,

Türkiye’mizin cennet köşesi Gökçeada da hayatın tadını çıkarmak, günlük sorunlarınızdan uzaklaşıp dinlenmek, yoğun iş temponuza huzurlu bir mola vermek, kendinize ve sevdiklerinize güzel bir hediye vermeniz için sizleri Gökçeada’nin büyülü atmosferi olan Azra Apart’a bekliyoruz.

Azra Apart da size tatiliniz boyunca evinizdeki rahatlığı hissettirmek için her türlü konfor ve imkan düşünülmüştür. Azra Apart sessiz ve sakin bir ortamda şehir merkezine yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır. Her yere rahatlıkla ulaşabileceğiniz, çok rahat alışveriş yapabileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz kilit noktadadır. Azra Apart da keyifli vakit geçirebilmeniz, huzurlu bir şekilde tatilin tadını çıkarabilmeniz için her türlü detay düşünülerek dizayn edilmiştir.

Azra Apart 2013 yılında hizmete girmiş olup 1+1 ve stüdyo oda olarak toplam 13 daireyle sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımız klimalı olup 7/24 sıcak su, wireless internet ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü araç gereç mevcuttur. Ayrıca her odamızda eviniz rahatlığında yiyeceklerinizi hazırlayabilmeniz için mutfak mevcuttur.

 

                                                                                                                                                                    Saygılarımızla,

                                                                                                                                                                       Azra Apart